Zase se vám stala nehoda s jednorázovou dětskou plenou? Vyzkoušejte plenky DADA

Pokud patříte k čerstvým maminkám, možná jednorázové dětské plenky DADA ještě neznáte, ovšem jestliže máte doma dítko třeba rok staré, nebo i dvě, zřejmě jste už o nich slyšeli. Pokud hledáte levné dětské pleny, které jsou ale zároveň kvalitní, se značkou DADA budete zaručeně spokojeni.

Dětské pleny DADA pro nejmenší děti i pobíhající drobotinu

Jakmile se začnou děti pohybovat, ale často i když jen zatím leží, se můžeme setkat s nehodou spojenou s nekvalitně vyrobenou nebo navrženou plenou. Výrobci drahých plen často slibují, že s jejich plenou nezažijete pročůrání potomka, nebo vás nedostihne „stolička“ různé konzistence až na zádech vašeho miláčka. Ovšem opak je pravdou. To je pak naše rozčarování ještě větší, zvláště když si vzpomeneme, kolik že dané dětské pleny stály.

Dada extra soft 4 i jakékoli jiné jsou velmi dobře hodnocené. Konkrétně vel. 4 je už pro děti, které pobíhají, a tak dají plenám rozhodně zabrat. A ony přesto drží na svém místě a pojmou i množství moči, které dítě vyprodukuje za noc během 12 – ti hodin.

Pro větší děti jsou pak určeny DADA PANTS 4, s nimiž je hračka sundat plenku a dojít si na toaletu nebo nočník a zase ji pak natáhnout nahoru.

Vyberte si ze třech sérií jednorázových plenek DADA

Dětské plenky DADA jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale oblíbily si je i maminky u nás. Jejich cena je velmi příjemná, skvělá je i kvalita, kterou můžete bez obav srovnávat s drahými plenkami. Vyzkoušet můžete jednorázové dětské pleny ze série EXTRA SOFT, EXTRA CARE a PURE CARE. Nechybí ale ani vlhčené ubrousky DADA Everyday, které využijete jak při přebalování, tak při běžných činnostech s dítkem. 

Dětské jednorázové plenky DADA i další známých značek, nebo přebalovací podložky, dětskou kosmetiku, výživu a mléko, hračky a mnohé jiné zboží za příznivé ceny najdete na kupplenky.cz. Pojďte si vybrat a ušetřete.