Zaměřené na lymfu: Pokud se vám nedaří shodit, právě nesprávně fungující lymfatický systém může být důvodem

Ano lymfatický systém, ovlivňuje to, jak náš celý organismus funguje. Pokud v něm však něco nejde tak jak má, je to problém. Podívejte se, na co se zaměřit.

Lymfa zásadně ovlivňuje naše zdraví. To je jasné. Je zodpovědná za to, když nemůžeme shodit, máme problém se zavodněným, zda nás trápí nefunkční trávení. „Lymfatický systém přispívá k detoxikaci organismu a zajišťuje vylučování toxinů a škodlivých látek z těla, jako jsou různé bakterie, těžké kovy, alergeny, chemikálie, či nasycené tuky. Pro zdravé fungování těla, je nezbytné, aby byl v pořádku,“ vysvětluje MUDr. Eva Sminková, internistka.

Jak zjistíte, že lymfa nefunguje tak jak má:
velká únava
nadýmání
suchá pokožka
svědění
špatná koncentrace
Věci, které způsobují zanesení
Mezi nejškodlivější aspekty, patří nedostatek pohybu, pravidelné kouření a chemicky upravované potraviny. Pokud toužíte po změně a přečištění lymfatického systému, musíte v první řadě, odstranit tyto zlozvyky. Vaše tělo, nebude vypadat zdravě, pokud se budete stravovat nekvalitními potravinami, které jsou, navíc, nezdravé pro váš organismus.

Zlepšení a stimulace lymfatického systému
Nezapomínejte, že organismus je komunita orgánů, které společně musí fungovat. Naturální stravování a organické potraviny jsou nejlepší volbou. Dalším důležitým bodem je udržovat lymfu v pohybu, pít hodně vody a vyhýbat se chemikáliím. Ty mohou být obsaženy iv kosmetických produktech, jako jsou krémy a sprchové gely.

Pohyb, pohyb, pohyb
Strečink, rychlá chůze a plavání jsou považovány za největších pomocníků. Při sedavém zaměstnání je důležité kompenzovat nedostatek pohybu. Skvělým tipem může být krátká procházka během oběda či natažení svalů. Do svého denního rituálu, zároveň zařaďte masírování suché pokožky pomocí kartáče. Právě tento proces vám rozproudí lymfu v těle.

Aby byla vaše pokožka zdravá, hladká a čistá, musí být v pořádku i váš lymfatický systém. Nemůžete získat zdravě vypadající pleť, sexy křivky, pouze na základě ničeho. Důležité je váš organismus pročistit zevnitř.

Efektivní detox lymfy během tří dnů

  1. den:

Dvakrát denně si dejte zeleninový vývar z těchto druhů zeleniny: zelené papriky, špenát, dýně, celer, petržel, hořčičné listy, ředkvičky, zelí, zelená cibule, zelený salát, brokolice, mrkev, červená řepa. Je to ideální verze, vrámci detoxu, bohatá na vitamíny, antioxidanty.

  1. den:

Snězte jeden pohár daného zeleninového vývaru namísto snídaně, oběda a večeře. Pijte dostatečné množství čisté vody. Pokud máte chuť na kávu, dopřejte si jeden šálek denně. To je maximum.

  1. den:

Postupujte stejně, ale dané druhy zeleniny, si můžete dopřát i samostatně připraveny. Nezapomínejte na pitný režim.
Mohlo by vás zajímat: Dokonalý filmový zážitek si umíte vytvořit iv doma v obýváku: Zimní příběhy, které vás dostanou svojí zápletkou