Venkovní svítidla pro pohodlný pobyt venku

Venkovní osvětlení je velmi důležitým doplňkem pro všechny, kteří rádi tráví svůj volný čas na balkoně nebo verandě. Neobejdeme se bez něj ani například ve sklepě nebo v dílně. Svůj účel bude v tomto případě plnit nejlépe venkovní svítidlo, které je odolné proti vodě a nepříznivým povětrnostním podmínkám. K čemu všemu se dají využít venkovní svítidla a kde je sehnat?

Svítidla na balkon nebo terasu

Na balkoně nebo terase oceníte osvětlení při večerním posezení s rodinou nebo přáteli. Nejčastěji využívaná jsou stropní svítidla, svítidla vhodná k připevnění na stěnu, případně je možné umístit je přímo do stěny. Na balkoně, případně na terase, vám může přijít vhod také vychytávka v podobě solárního světla, které nejen posvítí, ale také ohřeje za chladnějších večerů, které s koncem léta a příchodem podzimu pomalu ale jistě nastávají.

Osvětlení zahrady

Pro osvětlení prostoru zahrady se mohou skvěle hodit solární svítidla. Ta je možná zapíchnout kdekoliv na zahradě. V průběhu dne se nabíjí denním světlem, díky čemuž jsou následně schopny zářit v noci. Pokud hledáte například osvětlení chodníku, pak bychom vám doporučili venkovní sloupková svítidla. Ta je možné použít také přímo ke dveřím domu nebo v blízkosti terasy.

K osvětlení zahrady můžete využít také zemní svítidla, která při zabudování do země nebudou nikde vyčnívat ani překážet a přesto vám zajistí kvalitní osvětlení.

Oblíbeným osvětlením jsou také světla zabudovaná do stěny, která se hodně využívají například v prostorách schodiště. Při jejich umístění těsně nad zem příjemně svítí na cestu, jejich jas však nedosahuje do oblasti očí.

Osvětlení bazénu

Pokud máte na zahradě bazén, ve kterém máte zabudován tepelný ohřev vody abyste si protáhli koupací sezónu a mohli se koupat také večer, osvětlení bazénu vám přijde vhod. V nabídce e-light.cz najdete ponorná kulatá nebo hranatá svítidla s různými rozměry délky a hloubky. Jsou z nerezu a obsahují LED žárovku, která vytvoří příjemný a vzhledný pohled na bazén.