Tisk na sklo aneb jak zaznamenat vaše nejkrásnější vzpomínky?

Chcete si vyzdobit interiér vzpomínkami, ale běžné rámečky nejsou nic pro vás? Pak vsaďte na sklo, které je nadčasové, elegantní a hodí se do každého interiéru. Jaké jsou možnosti této unikátní varianty tisku?

Řekněte to písní

Máte nějakou nejoblíbenější píseň, která nesmí chybět v žádném vašem playlistu? Nebo chcete mít na očích song, který hrál při vašem prvním rande nebo na svatbě s vaším milovaným člověkem? V tom případě vsaďte na spotify fotku ve skle a mějte na krásném rámečku otisk své oblíbené skladby, kterou můžete doplnit fotkou z oné události.

Vaše oblíbené místo na očích

Restaurace z prvního rande, adresa prvního bytu nebo třeba místo, kde jste si řekli své ano? I to je možné přidat na skleněnou desku. Tato oblíbená varianta vás jedním pohledem přesune na místo, kde vám bylo skvěle a které pro vás tolik znamená.

Hvězdy Instagramu

Ujíždíte si na Instagramu? Pak vás potěší Instagramový rámeček s vaší oblíbenou fotografií, kde můžete být jen vy nebo v doprovodu někoho milého. Může se jednat i o originální dárek na míru, který potěší nejen partnera, ale i blízkou kamarádku nebo někoho z rodiny. Problémem není ani dárkové balení, které budou pomyslnou tečkou za pečlivě vybraným dárkem.

S láskou a vzkazem

Potřebujete kvalitní dárek k narozeninám, Vánocům nebo třeba k výročí? Pak vsaďte na tisk na sklo, který můžete doplnit i o milý vzkaz. Každý takový tisk je možné doplnit o dubový nebo akrylový stojánek, fotku tedy můžete dát úplně kamkoliv a udělá radost i parádu v každém interiéru. Pokud jste podobný tisk připravili i minulý rok a udělal radost, můžete využít i další šablony, které výsledek během chvilky ozvláštní a dokonale doplní předchozí variantu.

Běžným dřevěným rámům a tisku fotografií už dávno odzvonilo, je na čase vybírat z jiných materiálů, které nevyblednou a budou svým provedením opravdu nadčasové.