S těmito doplňky budete vynikat! Objevte jedinečné kousky z dílen

Jaro je tady a s ní i čas zazářit. Staňte se nepřehlédnutelnou a originální. S těmi správnými doplňky strhnete na sebe veškerou pozornost. Viz jedinečné kousky od Slovenské tvůrců, díky kterým vyniknete jako osobnost.

Rouška-neruských, sladěné a upravené chceme být. V současné situaci je sice zbytečné výrazné líčení, avšak zvýraznit svou osobnost můžeme i originálními doplňky. Žádná z nás přece nechce zapadnout do šedého průměru.

Co znamená být nepřehlédnutelnou? Určitě se to stalo i vám. Když váš pohled skočí na outfit cizího člověka a nevíte se od něj odtrhnout. Sladění barev, divokost, pestrost, klasika s tou správnou „třešničkou“. Kousek nebo styl, který je jiný, odlišuje se od toho, co nosí všichni. Je nápaditý a zajímavý. Kde však sehnat ty správné kousky, kterými vyjádříte samu sebe a vysloužíte si závistivé pohledy?

Abyste byli originální, je třeba zaměřit svou pozornost na lokálních tvůrců. Na Slovensku máme mnoho šikovných designérů, umělců a řemeslníků, kteří svůj talent a kreativitu přetvářejí do jedinečných kousků. Jejich produkty jsou ručně propracované, skutečně kvalitní a šance, že byste setkali někoho se stejným kouskem je mizivá. Některé věcičky jsou sice dražší, neboť tvůrci používají BIO materiály a produktu věnují i ​​několik dní, ale najdete i produkty za přijatelnější ceny.

Jarní kousky od lokálních tvůrců, které by vám neměly ujít. Najdete mezi nimi klasiku i neotřelost.
Za značkou Sabba design stojí šikovná Zuzana. Vyrábí hravé slovenské kabelky z kvalitních materiálů.
Smaragdová kabelka Leona s efektem broušené kůže dodá vašemu outfitu chybějící šmrnc. Výborně se hodí k jiným odstínem zelené nebo do kombinace se svěží žlutou. Má jednoduchý minimalistický styl a zlaté zapínání. Dáte do ní nezbytnou kosmetiku a peněženku.
Tento střih kabelky najdete iv jiných atraktivních barvách.