Renovace laku auta – vraťte svému vozidlu oslnivý lesk

Drobným škrábancům a poškození laku auta se v běžném provozu lze jen stěží vyhnout. Renovace laku auta zbaví lak škrábanců, díky aplikaci ochranné vrstvy bude navíc lak chráněn, aby si svůj lesk zachoval na dlouhou dobu.

Renovace laku

Investovat do renovace laku auta se rozhodně vyplatí. Nejenže se můžete opět těšit z krásného vzhledu exteriéru, ale díky detailingovým službám lze chránit investici vloženou do pořízení vozidla. Prostředky vložené do renovace a oživení laku se vám navrátí při běžném užívání vozidla a také v jeho vyšší zůstatkové hodnotě. Grafenové a keramické povlaky jsou spolehlivou ochranou, která ochrání lak vozu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Detailing exteriéru

Díky renovaci laku lze vyřešit drobné i závažnější poškození. Prvním krokem je vždy detailní ruční mytí vozidla a chemická a mechanická dekontaminace laku. Poté přichází na řadu strojní leštění laku. To lze využít ke korekci drobných a středních poškození, ovšem pokud chcete to nejlepší, nabízí se varianta leštění s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Mnohdy je součástí programu také strojní čištění světlometů. Pak už jen zbývá aplikovat ochranu laku.

Ochranné nanopovlaky

Na trhu jsou dostupné rozmanité keramické a grafenové nanopovlaky. Díky jejich aplikaci lze dlouhodobě chránit lak před nežádoucím poškozením a nečistotami. Běžně dostupné nanopovlaky poskytují ochranu na pár let. Pokud však toužíte po špičkovém výsledku, nabízí se grafenový povlak s odolností ochrany až sedm let. Na dlouhou dobu se tak můžete spolehnout, že je lak chráněn proti oděru. Jde o konečné řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a koroze. Lak je přitom perfektně hladký a lesklý.

Renovace a oživení laku se vyplatí hned z několika důvodů. Neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří z vašeho vozu udělají opět vizuální klenot.