Poradí si s jóga pozicemi, hodí se k saku. Jak nosit sportovní oblečení?

Sportovní móda je žádanější.

Nevíme, čím to je, ale možná s námi budete souhlasit, že ve chvíli, kdy si na sebe dáte sportovní oblečení, cítíte se hned o něco více fit a štíhlejší.

No jen obléknout se do sportovních kousků nestačí. Jsou především funkční a měly by sloužit svému účelu.

Sportovní móda je pohodlná, praktická, často už i inteligentní a stále stylovější. Stala se již běžnou součástí i našeho každodenního šatníku, zejména, když většinu dní trávíme doma.

Převlékat se z tepláků do tepláků, z trička do mikiny a z legín do overalu, a přitom ve skříni nechat ležet džíny a košile, je tak dnes zcela v pořádku. Mějte doma stylovou sportovní výbavu využitelnou na cvičení i běžné nošení. Toto jsou aktuální trendy.

V praxi na ženském sportovním oblečení mnohé nejvíce ocení jeho schopnost „držet“ vše na správném místě. Vysoký pás u pevných, no elastických, legínách dostává ještě větší rozměry a narůstá do výšky. Díky tomu pořádně zpevňuje oblast břicha a boků.

Sportovní podprsenky jsou ideální i na běžné nošení. Ještě lépe jsou nové modely, které v oblasti hrudníku nekončí těsně pod prsy, ale sahají až těsně nad pupek. Mohou se tak nosit i jako top.

Pokud vám zas vadí padající tričko při náročných jógových pozicích nebo kalhoty, které se kloužou, vyřešíte to elastickým sportovním overalem, přes který si případně můžete přehodit volný top.