Myslela jsem si, že můj manžel není schopen nevěry: Takto velmi jsem se mýlila …

Když se brali, byli si takoví podobní. Proto si myslela, že toto manželství vydrží a že její manžel nebude vyhledávat náruč jiné ženy. Opak se stal realitou, ale co se vlastně stalo?

Byli jsme pohodlní, vyhovovaly si a nechtěli jsme narušovat svůj komfort
Maria a Marek se brali po 8-leté známosti. Dnes jsou dalších osm let stále manžely: „Marek a já jsme nebyli právě aktivní lidé. Neholdovali jsme zábavám, sportovním aktivitám. Měli jsme rádi své pohodlí, o víkendu jsme si raději přispali, podívali telku, koupili něco dobrého v Mekáč nebo šli jen tak na kávu. Takto nám to dlouhá léta iv manželství vyhovovalo, možná proto jsme nechtěli stále děti, protože jsme se báli, jak moc by narušily náš komfort. Ano vím, nyní to i mně zní docela nesmyslně a sobecky, „prozrazuje Majka, které se zřítilo manželství jako domeček z karet.

Manžel přijal novou práci, najednou jsme se ani neviděli
Vše se změnilo, když si vzali hypotéku, která nebyla rozhodně malá, postavili dům a Marek vzal práci v hlavním městě, za kterou musel dojíždět denně. Najednou byl pryč od rána do večera a někdy podle Majkiných slov ani nepřišel na noc domů, přičemž jí řekl, že tam mají z práce byt, kde může přespávat. Ona se samozřejmě bála, aby neřídil v noci a aby se něco špatného nestalo, ještě ho i litovala. „Na naše společné víkendy jsem se velmi těšila, protože jsme už nebyli dennodenně spolu, ale nakonec jsem z manžela nic neměla. Buď víkend prospal, nebo musel jít na půl dne znovu do práce nebo si dokonce práci nosil i domů. Cítila jsem se osamělá, ale brala jsem ohled na to, že se pro nás snaží. Kdybych věděla jak moc jsem se mýlila. „

Najednou se mi začal měnit před očima
„Netrvalo dlouho a Marek se začal měnit i fyzicky. Najednou přišel s nějakým jídelníčkem, prý chce zhubnout a že jestli bych mu podle toho vařila. Tak to mě skutečně překvapilo, protože on miluje jídlo a hubnutí a on, to mi prostě nešlo dohromady. No podpořila jsem ho a dala jsem se na to i já. O měsíc na to přišel se zcela novým image, o 7 kilo lehčí a s obnoveným šatnou. On, který si na oblečení nikdy velmi nepotrpěl … prý kvůli práci, protože ho povýšili, musí přece reprezentovat firmu. Více jsem se neptala, ačkoli se z něj stával jiný muž, „pokračuje v popisu vývoje vztahu mezi nimi Majka.

Odhalila jsem jeho nevěru, ale neudělala jsem žádný výstup
Představte si však Majkine překvapení, když mu v noci začal pípat mobil a on začal odepisovat. „Nebo, když se vytratil uprostřed noci ze společné postele, když si myslel, že ztuha spím a já tiše naslouchala zpoza dveří. Po posledním rozhovoru, který jsem si vyslechla, jsem nevěřila ničemu z toho …. Do mobilu adresoval někomu slova jako miláček, zlato, fráze jako víš, že chci, jen tebe, ne, s mou ženou nemám více nic společného, ​​jdeme se rozvádět …. Jediné, na co jsem se zmohla, bylo rychle zpět zalehnout do postele a vyspat se z toho. Možná to byl jen zlý sen. No do rána jsem už neusnula ani na moment. Ten pohodlný, až líný člověk, kterému jsem celá léta vyhovovala a starala se o něj, si našel milenku a mně běhalo hlavou jen to, že jsme přece manželé, máme dům, hypotéku jako prase a co mám teď dělat? „

Mlčela jsem o tom, že to vím, ale přišla jsem s jedním návrhem
Většina by to neudělala, ale Janka se rozhodla po čase zapomenout a být mu i nadále pečlivou manželkou, která mu vyváří zdravá jídla, aby zhubl a byl přitažlivější pro tu svou milenku. Zlobila se, ale rozhodně neměla v plánu rozvod, ani výčitky a už vůbec by nedovolila žádné, aby se nastěhovala do jejich domu, který s láskou zařizovala. Proto přišla ještě s jedním návrhem … „Řekla jsem Markovi, že je čas, že chci dítě, mladší už nebudeme. Kupodivu souhlasil. Naštěstí se nám to podařilo poměrně rychle a tak je dnes na světě naše Lianka. Nevím, co se stalo s jeho milenkou, je to již více než rok, ale jedno vím. Najednou začal trávit více času doma a chodit domů každý den, aniž jsem něco musela říkat, „uzavírá spokojená Majka, i když víte jak se říká … nevěru možná odpustíte, ale nezapomenete.