Moderní interiér podtrhne osvětlení v bílé nebo černé barvě

Bílá a černá barva mají mnoho nesporných výhod. K těm hlavním patří, že se velmi dobře kombinují s ostatními barvami, ať už jsou jemné, pastelové, nebo výrazné a syté. Jestliže je váš interiér laděn do moderního stylu, hledáte jednoduchá a nadčasová svítidla, osvětlení do obývacího pokoje, ložnice, na chodbu, ale i do studentského pokoje, můžete zvolit svítidla z kolekce GALANCE. Snoubí v sobě kus elegance, kvality, také kvalitní zpracování a vzhled, který ač je jednoduchý, zaujme na první pohled.

Stojací lampa jako nepostradatelné osvětlení v obýváku

Typem osvětlení, které vám bude nápomocné při četbě, luštění, pletení i dalších činnostech, při nichž chcete dobře vidět, je stojací lampa. Pokud nepotřebujete rozsvítit hlavní lustru, může tvořit příjemné osvětlení celého pokoje a nabídne příjemnou atmosféru večer i během dlouhých zimních dnů, které jsou sychravé. Stojací lampa GALANCE bílá stojí jistě za zhlédnutí a zvážení, zda není tím pravým, co dotvoří váš interiér k dokonalosti. V nabídce je i v černém provedení.

Závěsné svítidlo pro dokonalé světlo

Závěsné svítidlo GALANCE OVÁL v černé nebo bílé barvě je stejně elegantní, jako výše uvedené stojací lampy. Jednoduchost ozvláštní zajímavý oválný tvar, který jen tak někde neuvidíte. Zvolit jej můžete do obývacího pokoje, ale také do kuchyně nebo nad barový stůl.

Lampičky jako ukazatel i zdraví prospěšný pomocní při psaní

Také používáte lampičku jako záchytný bod pro děti spící v dětském pokojíku, kdy ji necháváte svítit na chodbě? Možná ji máte ve vstupní hale, kde ji rozsvítíte, když čekáte rodinu vracející se domů. Stejně tak ji můžete umístit na psací, pracovní stůl do studentského pokoje nebo do pracovny. Anebo na komodu v obýváku. Využití je pestré, zvláště když zvolíte dekorativní lampičku Brilliant z kolekce GALANCE s drátěnou podnoží.