Které ženy patří mezi nejdokonalejší milenky? Prozradí to datum narození

Tyto ženy jsou pro muže úplné bohyně. Jednoznačně se řadí do kategorie nejvášnivějších a co se týče sexu, patří mezi nejlepší milenky.

Muži na ženách milují množství věcí. Od sexy křivek, charismatu, příjemného hlasu, stylového vzhledu a dobrých vlastností až po to pro ně velmi podstatné. Ano je to sex. A ty, které si ho opravdu užívají, patří mezi jejich vysněné partnerky.

Nepřehlédněte: Jak často bychom měli mít sex? Odpověď vás překvapí!


Chystáte se na svatbu? Nechte si vytvořit originální svatební oznámení.


Intimita v ložnici je pro opačné pohlaví mimořádně důležitá. I když se to neříká velmi nahlas, jednoduše je to fakt. Víte, které ženy patří mezi nejlepší milenky? Prozradíme, že se narodili v měsících listopad a prosinec.

Toto je činí dokonalými milenkami
To co z nich dělá skutečně žádané je rozhodně nejen charisma, ale také postoj k sexu. Nebojí se o něm mluvit, zkoušet nové věci, nebojí se nahlas říci, že ho mají rády. Pokud se zamilují, tak nepotřebují vyhledávat ložní radovánky někde jinde. Tedy minimálně do té doby, pokud jim partner v posteli „stačí“. Důležité je pro ně, aby nespadly do rutiny a nezačaly se nudit.

Většina mužů jim podlehne okamžitě
Řeč je o střelkyně. Ty jsou považovány za jedno z nejvášnivějších znamení. Tyto ženy jsou pro opačné pohlaví mimořádně atraktivní. Většina mužů jim podlehne okamžitě. Mají v sobě něco, čím okamžitě dostanou chlapa, po kterém touží, aniž si to on sám uvědomoval. Perfektně zvládají svádění a mnozí kvůli nim ztratí hlavu.

Milují sex, pozornost, vášeň a musí být milované. Jsou otevřené, vstřícné a zároveň trochu odtažité, záhadné a vzácné. No a tato kombinace není věru nejlehčí. Avšak pro chlapy je nesmírně přitažlivá. Orgasmus nikdy nepředstírají, takže partner vždy ví, na čem je. A to se mužům velmi líbí. Nebojí se experimentů, právě naopak, jsou ochotné vyzkoušet téměř cokoliv.

Milují sex jako takový, je to pro ně zábava, takže vždy, když se jim naskytne příležitost, snaží se ji využít a vzít si z toho, co se jen dá. Nicméně, zejména kvůli tomu, že touží neustále zažívat něco nového je téměř nemožné, aby se zcela usadily. I když některým se to podaří. Dokáží být chladné a vřelé zároveň, ale nuda v ložnici s nimi určitě nehrozí.