Kolové rypadlo: Flexibilní stroj pro různou práci

Kolové rypadlo najde využití na různých stavbách. Díky moderním technologiím a kompaktním rozměrům si poradí i na malých plochách. Navíc se můžete spolehnout na komfortní pracovní prostředí.

Kolové rypadlo

Kolové rypadlo Hydrema potěší jednou z největších kabin. Skvělá viditelnost z kabiny zaručuje bezpečnost při práci, snadné a inteligentní ovládání vám pak jednotlivé úkony usnadní. Boční kamery a monitory jsou praktickým doplňkem. Účinná klimatizace se po celou pracovní dobu postará o příjemnou teplotu a skvělou kvalitu vzduchu. Volitelné odpružení ramene rypadla umožňuje pohodlnou jízdu kdekoliv, i na silnici.

Vysoký výkon

Rypadla řady MX jsou vybavena ekologickým motorem Cummins, který má velký výkon a poskytne dostatek síly. Stroj je postaven na modulárním podvozku a lze ho tak přizpůsobit individuálním potřebám. Dvouokruhový elektronicky řízení hydraulický systém efektivně upravuje hydraulický výkon pro jakýkoliv úkol. Z přístrojové desky si pohodlně nastavíte volitelné hydraulické funkce v závislosti na tom, s jakým nářadím pracujete.

Rypadlo

Rypadlo Hydrema vyniká zejména svými kompaktními rozměry. Díky tomu se hodí i na místa, kde jiné stroje nemají dostatek prostoru. Proto jsou s oblibou tato rypadla využívána ve městech. Rameno je optimalizované a jeho funkce lze snadno přizpůsobit. Kompaktní rozměry stroji rozhodně nic neubírají na síle, jde o velmi produktivní stroj. Přístrojová deska disponuje diagnostickou funkcí, v případě problémů tak lze rychle najít řešení. Servisní dvířka jsou snadno dostupná pro případný servis. Navíc můžete zvolit kit pro automatické mazání a stroj se o základní údržbu postará sám.

Rypadla Hydrema jsou pokročilými stroji, které nabízí ty nejlepší vlastnosti. Užijte si komfort při práci kdekoliv.