Jak vybrat triko pro ženu

Tričko je opravdu evergreen každé skříně, nejpohodlnější oděv, který velká spousta žen nosí nejraději. Hodí se jak pro ležérní vzhled, tak k formálnímu modernímu oblečení pro ženy, které se nebojí kombinovat různé styly. Je to zkrátka komfortní základ šatníku, který je tu s námi už pěknou řádku let. Jak tedy vybrat to správné triko pro ženu?

Jak se tričko stalo trendem

Trička jsou standardní vojenský oděv od 19. století, ale do módy se začala dostávat až ve 20. letech 20. století, kdy je propagovala průkopnice Coco Chanel, černé či pruhované, doplněné perlami. Ostře bílá verze se v 50. letech stala ikonickou díky hollywoodským momentům s Marlonem Brandem ve filmu „A Streetcar Named Desire“ a Jamesem Deanem v „Rebel Without a Cause“.

Později se trička potištěná protiválečnými zprávami stala silnou formou protestu květinových dětí tváří v tvář válce ve Vietnamu. Není proto překvapením, že oděv s takovou historií je stále všudypřítomný. Ještě méně překvapivé je, kolik stylů máme nyní na výběr.

K čemu se hodí?

Oblečení pro ženy znamená mnoho. Je to cesta, jak podtrhnout svoje přednosti, jak se cítit sebevědomě a lépe. Trička s nápisem pro ženy mohou být zase cestou,jak dokreslit svoji osobnost a projevit svůj smysl pro humor. Jednobarevná trika sedícího střihu můžete sladit s chino kalhotami nebo sukní do pasu, sakem a polobotkami a jít do kanceláře. Ta potištěná můžete kombinovat s džínami či džínovou sukní, koženkovým křivákem a teniskami a vyrazit na koncert.

Trička s vtipným nápisem jako garde na party

Vyrážíte s kamarádkami na dámskou jízdu a už teď myslíte na to, jak budete muset vysvětlovat potenciálním nápadníkům, že jste už pár let zadané? Vezměte si tričko, které to řekne za vás. Chcete naopak ukázat, na jaký drink vás lze pozvat? I to se dá vyjádřit vtipným dámským tričkem.

Vtipným tričkem pro ženy můžete složit hold či vyjádřit své city. Dejte svojí mamince najevo, že je nejlepší na světě, určitě ho bude hrdě nosit. Ideální dárek na svátek matek. Chcete přítelkyni říct, že je pro vás dokonalá? Nemusíte skládat básně, stačí triko. Překvapili jste kamarádku tajnou oslavou narozenin v nepohodlném business outfitu? Mějte připravené narozeninové tričko, do kterého se může převléknout.

Krásná vzpomínka na rozlučku se svobodou

Svatba je krásným milníkem pro každou ženu a s ní se pojí také rozlučka se svobodou. Rozlučky se svobodou pro nevěstu probíhají většinou tak, že nevěstiny kamarádky si vyhrají s dokonalou výzdobou, všem zajistí stylové outfity (nevěsta by měla zářit nejvíce), dají si lahodné občerstvení, láhev šampaňského a večer vyrazí do ulic.

Pořádáte své kamarádce rozlučku se svobodou a nevíte si rady právě s výše zmíněnými stylovými rozlučkovými outfity? Pamatujte, že tričko je univerzální, pohodlné a díky originálnímu potisku může být i vtipnou a krásnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné. Doplňte tento komfortní základní kousek tylovými sukýnkami, korunkou, závojem či jinými vtipnými doplňky a vyrazte do ulic oslavit významnou životní událost. Vtipná dámská trička vám zůstanou na památku.