Jak na neotřelé a originální dárky

Hledáte dárek na narozeniny nebo jmeniny? Chcete svůj protějšek překvapit na výročí nebo se pouštíte do výběru vánočních dárků? Poradíme vám, jak vybrat neotřelé a originální dárky. Udělejte svým blízkým radost a příjemně je překvapte.

Průzkum není stalking

Zajímejte se, co se vašim blízkým líbí. Hledáte ideální dárek a nevíte, jak začít? Co takhle vybrat dárek od Nekupto podle zálib dotyčného. Chcete překvapit rybáře, motorkáře, kutila nebo třeba udělat radost někomu, kdo má rád své jméno? Vyberte dárek podle toho. Vsaďte třeba na hrnek se jménem a do něj přidejte oblíbené dobroty, čokoládové tyčinky a třeba i návod na horkou čokoládu.

Neopakujte se

Vyhněte se nudným dárkům v podobě bonboniéry, květiny nebo obyčejného přáníčka. Vsaďte na osobitost, vtip a nápad. Pokud jsou vaši blízcí zvyklí na to, že jim ke každým jmeninám dáváte bonboniéru, máte ideální možnost překvapit je něčím jiným. Nebojte se kombinovat drobné dárky s většími, příjemným překvapením budou i dárky pro pár.

Vzbuďte příjemné emoce

Správný dárek by neměl rozplakat, pokud se nejedná o slzy dojetí nebo naprostého překvapení. Dobře, nemusíte svým blízkým kupovat nový dům ani nové auto, i když by to určitě ocenili. Vyberte jim i tak dárek, který v nich vzbudí příjemné emoce. Vsaďte na svůj pocit a představte si, co bude obdarovaný cítit u konkrétního dárku. Bude se smát, obejme vás, bude mít radost? V tom případě jste vybrali správně.

Nepřehánějte to

Všimli jste si někdy, že když někomu dáte velké množství dárků, že si je nedokáže všechny užít a vychutnat? Co takhle mu připravit hru v podobě adventního kalendáře nebo třeba pár překvapivých týdnů do narozenin. Naplánujte jedno překvapení, klidně i menší dárek na každý den. Vytvořte mu nezapomenutelné chvíle plné očekávání a nadšení. Uvidíte, že takové obdarování bude mít opravdu úspěch.

Vše na jednom místě

Při výběru dárkových předmětů od Nekupto oceníte, že je vše na jednom místě. Ať už vybíráte dárek na míru pro svůj protějšek, pro kamarády, pro kolegy, ale i pro rodinu. To oceníte nejen na Vánoce, kdy nebudete muset podstoupit každoroční boj o dárky ve frontách. Užijte si výběr dárků z pohodlí vašeho domova a objednávejte klidně z gauče.