Hledáte veterinu s širokou nabídkou služeb a dobrým vybavením? Zavítejte do Vethope

Hledáte veterinu, která poskytne vašemu mazlíčkovi kvalitní péči a to díky dostatečné vybavenosti? Pak zavítejte na Veterinární kliniku Vethope.

Co všechno klinika nabízí?

Vethope se zaměřuje na prevenci a léčbu onemocnění malých zvířat, především psů, koček a drobných savců. Pracuje zde zkušený tým lékařů a veterinárních sester a veterinární klinika je vybavená moderními přístroji. Její součástí je čekárna, ordinace lékařů, laboratoř pro hematologické a biochemické vyšetření, rentgenové pracoviště, sonografické pracoviště, zubní ordinace (zde se například odstraňuje zubní kámen u psa nebo kočky), operační sál a prostor pro pooperační péči. Klinika nabízí vysoký standard veterinární péče.

Ordinace disponuje vším potřebným pro základní klinické vyšetření, vakcinaci nebo drobnější ošetření. Složitější vyšetření a zákroky pak lékaři provádějí v prostorách, které jsou oddělené. Sem patří například kastrace morčete nebo kastrace psa.

Díky vlastní laboratoři mohou lékaři provádět biochemické a hematologické vyšetření krve s okamžitými výsledky. Tento fakt podporuje poskytování dokonalejší péče, umožňuje stanovení přesnější diagnózy a záhajení potřebné a účinné léčby. Toto vyšetření tak může odhalit různé zdravotní komplikace. Patří mezi ně cukrovka u psa.

Šikovným pomocníkem je dentální rentgen s digitalizací snímků. K péči o chrup se na klinice používá moderní šetrná zubní jednotka Profident Lumos. Ta se využívá pro čištění zubů, odstraňování zubního kamene a složitější zubní ošetření. Její součástí je zubní ultrazvuk a vysoko- i nízko- rychlostní zubní vrtačka opatřená LED osvětlením. Operační sál je sterilní a operace se provádějí v celkové inhalační anestezii SAFETY+ s využitím monitoru životních funkcí. Pro pooperační péči je zařízená speciální místnost.