Dlouhé večery okoření hračky pro dospělé

V ložnici by nikdy neměla být nuda. Nové vzrušení, zážitky i společné chvilky mohou okořenit erotické pomůcky. Jaké si vybrat?

Sázka na klasiku

Výběr sexuálních hraček záleží vždy na konkrétním páru nebo jednotlivci, protože erotické pomůcky nejsou určeny pouze pro milostné hrátky ve dvou. Každý má v ložnici rád něco jiného a podle svých požadavků bychom hračky pro dospělé měly vybírat. Jestliže se v široké nabídce nedokážeme zorientovat, můžeme pro začátek zvolit ty, které jsou považovány za téměř klasické. Vibrátory, Venušiny kuličky, vibrační vajíčka, anální kolíky nebo v posledních letech velmi oblíbené womanizéry. Ty fungují jiná principu jemné pulzace, přikládají se na klitoris a zaručují dosažení orgasmu již do pár minut. Používat je mohou jak samotné ženy, tak s nimi lze ozvláštnit i hrátky v páru. Podobně jsou na tom například i vibrátory, u kterých se při výběru vyplatí držet zlaté střední cesty. Nemá smysl kupovat erotické pomůcky, která nám následně budou jen ležet v šuplíku bez využití, i když třeba filmy pro dospělé říkají něco jiného. Průměrná velikost je sázkou na jistotu a možností, jak zjistit, které pomůcky jsou pro nás zajímavé. Ideální je vybírat takové, které jsou vodotěsné, aby nebyl problém například ve sprše nebo při společné koupeli.

Vzrušení pro oči

Zapomínat bychom neměli ani na erotické spodní prádlo, které nám může pomoci se uvolnit, zároveň se cítit sebevědomě a sexy a mužů zapojit fantazii. Nabídka sexuálních hraček je opravdu široká, velkou výhodou je tak možnost si vše v pohodlí a soukromí domova prohlédnout na internetu, kde jsou veškeré produkty podrobně popsané.

Dlouhé večery, kterých máme na podzim i zimu před sebou mnoho, nemusíme trávit jen u televize nebo s knížkou v ruce. Pohodový sexuální život nám zlepší náladu a vykouzlí úsměv na rtech.